По повод отбелязването на 25-тата годишнина от създаването на Областна администрация Търговище, представителите на Търговищки ученически парламент се включиха в инициативата „Ден на отворените врати“ по покана на областния управител Гергана Цонева.
Младежите се запознаха с настоящото ръководство на администрацията, експертния състав, както и с бивши областни управители. Любознателните гости научиха повече за работата на институцията и проблемите, с които са се срещали в практиката представителите на изпълнителната власт.
Related Posts
Годишна изложба
- 28.05.2019
Изнесени ателиета
- 23.03.2021

