Бяхме домакини на работилница за великденски картички

Школата за изобразителни изкуства бе домакин на работилница за изработване на великденски картички. Гости бяха талантливи второкласници от III ОУ ,,П. Р. Славейков“, гр. Търговище.
 
Малките творци развихриха въображението си и изработиха пъстри картички за предстящия християнски празник, под ръководството на преподавателите в ЦПЛР-ОДК Търговище Ат. Атанасов, Ив. Стоянов и В. Николаева.